20 maja 2014

New, new, new.. ♥

Cześć!

Wiem że miałam przerwę w pisaniu, ale to trochę z powodu braku pomysłów. Nie chciałam pisać o byle czym, nie lubię pustych postów. Ale dziś w końcu przychodzę do was z nowym postem i mam nadzieję że się wam spodoba.

Moja mama była ostatnio w Grecji i przywiozła mi stamtąd wspaniałe pamiątki. W śród nich znalazły się 2 pary Converse. Długie czarne i krótkie bordowe (wiem że na zdjęciach wyszły czerwone;/). W Grecji Conversy są tańsze niż w Polsce i stąd ta niespodzianka. Razem już mam 3 pary. Od roku mam jeszcze długie fioletowe.Wiem że opinie na temat tych butów są podzielone. Niektórzy uważają że są ponadczasowe, a inni że beznadziejnie. Ja należę do pierwszej grupy. Są bardzo wygodne i dużo bardziej wytrzymałe od zwykłych trampek. 

Z Grecji moja mama przywiozła duuużo zdjęć. Widoki są tam cudowne. Chcecie je tu zobaczyć?

8 komentarzy:

 1. świetne te converse :) widziałam w szkole, rzeczywiście są bordowe :D
  julaa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. o taak, greckie widoki zapierają decz w piersiach :3

  http://natforart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja miałam 4 pary conversów, które po co najwyżej pół roku czasu się po prostu rozleciały. Nie są też według mnie jakoś nadzwyczaj wygodne, a ich cena nie jest najniższa... Poza tym, ma je już co druga dziewczyna, którą mijam na ulicy i stało się to dla mnie jakieś takie monotonne... Nie wiem, jak to nazwać... Co nie znaczy, że conversy przestały mi się podobać! Uwielbiam trampki i zawsze uwielbiać będę! :)
  http://www.oszeg.blogspot.com ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne buciki :)
  http://werr-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne :)
  http://perypetieoliwii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje że zostawiasz ślad ♥
Zostaw link to chętnie odwiedzę Twojego bloga.
Weryfikacja obrazkowa włączona.